Napoje aloesowe

Dlaczego warto pić napój z aloesu? Nie chodzi tylko o jego pyszny smak. To przede wszystkim niesamowite bogactwo składników aktywnych, które mogą mieć nieoceniony wpływ na nasz organizm! Roślina ta stanowi źródło potasu, magnezu, fosforu, wapnia, żelaza, cynku, witaminy C, witamin z grupy B, kwasu foliowego, beta-karotenu, aminokwasów, polisacharydów i nie tylko.

Miąższ aloesowy smakuje niczym sok świeżo wyciśnięty z liścia. Gasi pragnienie, a przy tym stymuluje ludzki metabolizm, a tym samym wspiera odchudzanie. Wpływa również na regulację pH żołądka, wsparcie układu immunologicznego, a także funkcje oczyszczania wątroby czy też nerek. Dlatego zamiast sięgać po słodkie napoje i soki, warto wypić napój aloe vera – smaczny i zdrowy!

W asortymencie posiadamy zarówno żel i miąższ do picia, jak i napoje energetyzujące czy też nektary wzbogacone między innymi smakiem brzoskwini, jabłka i nie tylko. Przygotowaliśmy również doskonałą alternatywę dla miłośników kofeiny – Aloe Blossom Herbal Tea. To niesamowita herbatka o właściwościach pobudzających – bez kofeiny!