Produkty Forever Living dostępne są zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej w 160 państwach. Aby kupować produkty w cenie z upustem, należy być zarejestrowanym w firmie Novus Customer: osoba, której Aplikacja została zaakceptowana przez Firmę, zyskując tym samym prawo do Ceny dla Novus Customer, stanowiącej 15% upustu od ceny detalicznej.
  • Uzyskasz natychmiastowy dostęp do naszych absolutnie niezwykłych produktów w obniżonych cenach. A jeśli chodzi o materiały szkoleniowe, plan sukcesu i twoje prowizje, zapewniamy to wszystko. Ty musisz tylko zapewnić zaangażowanie w swoją przyszłość oraz swój entuzjazm.
  • Członkostwo w Forever nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi.
  • Raz zdobyty poziom rabatu nigdy nie zostanie Ci obniżony.
  • Zniżka 15% na start na całe zakupy i na zawsze otrzymasz już przy pierwszym zamówieniu na kwotę min. 250 zł.
WAŻNE: Po zarejestrowaniu się otrzymasz e-mail ze swoim indywidualnym numerem FBO (Forever Business Owner).  Po zmianie statusu klienta w naszym sklepie wszystkie ceny będą po rabacie już na zawsze. W celu uzyskania rabatu 35% na kolejne zakupy wystarczy zakupić np: pakiet startowy #9015, #9005 lub 2 zestawy #9007.
Po zarejestrowaniu się w firmie Forever jako klient (rejestracja w nowej zakładce) oraz utworzeniu konta w naszym sklepie (Rejestracja/Logowanie) będziesz mógł/a dokonać swojego zamówienia ze zniżką. Przed dokonaniem zakupu na kwotę min. 250zł w razie problemów z rejestracją skontaktuj się z nami. Rejestracja jest konieczna do odebrania rabatu. W przypadku zakupów na kwotę niższą niż 250zł rejestracja nie jest wymagana.
Wraz z zamówieniem wyślemy do Ciebie druk aplikacji (papierowy), który należy podpisać i odesłać . Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami poprzez: formularz kontaktowy, e-mail lub kontakt telefoniczny).