Przygotuj organizm do jesieni i zimy, by mimo ponurej pogody za oknem siły witalne i chęci do działania pozostały z Tobą!

Bardzo często stres, niezdrowa dieta, przyjmowanie posiłków o wyjątkowo nieregularnych porach, przemęczenie i brak ruchu powodują niesamowite wyeksploatowanie organizmu. Często rezygnujemy wówczas z własnych marzeń, aspiracji i chęci udoskonalania świata. Czujemy natomiast: zbędne kilogramy, zniechęcenie, senność lub nadmierną drażliwość, brak wewnętrznej radości do życia, a tym samym niemożność cieszenia się z tych wszystkich dobrych rzeczy, które się dzieją każdego dnia.

Ojcowie mądrości w takich sytuacjach radzą: „wzmocnij się”! Nie mówią: „weź się w garść, co z tobą?, nie narzekaj…”. Radzą: ”wzmocnij się”. Dziś słyszymy powszechnie używane przez młodzież i niezwykle modne stwierdzenie „ogarnij się!”. U osób borykających się z brakiem energii czy nadmiernym tłuszczykiem powoduje ono efekt przeciwny. Dodatkowe frustracje i rozdrażnienie.

Wzmocnij się. Dosłownie. Oczyszczenie i odżywienie organizmu jest często fundamentem, daje podstawę ku temu, by wykrzesać z siebie entuzjazm, wstać z fotela i czynić rzeczy niezwykłe. Odświeżony wewnętrznie organizm daje bowiem siłę, by stawiać czoła przeciwnościom, a na wyzwania życia spojrzeć z dystansem. Często brakuje nam energii i entuzjazmu, bo organizm jest wyeksploatowany, jak maszyna, która pracuje na resztkach paliwa. Potrzebne jest przeprowadzenie w organizmie gruntownych porządków. Jest wiele sposobów, by próbować to osiągnąć. Bywa, że o najprostszych rozwiązaniach zapominamy, a one przynoszą najlepszy i często najszybszy efekt. Nieocenionym narzędziem służącym oczyszczeniu organizmu jest zestaw Forever C9.

 

 

Zestaw Forever Clean 9 dotyka i oczyszcza każdą komórkę, łącznie z komórkami w mózgu. Dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę proponowana jest kontynuacja programu Clean 9 i sięgnięcie po zestaw Forever FIT, który przynosi niesamowite rezultaty.

Celem zestawu Forever Clean 9 jest oczyszczenie organizmu i zaprowadzenie w nim gruntownych porządków. Kuracja 9-dniowa pomaga w usuwaniu z organizmu toksyn, złogów, zbędnych produktów przemiany materii. Działa jak miotła. Usuwa pestycydy, azotany i azotyny, metale ciężkie oraz nadmiar wolnych rodników, które skutecznie osłabiają funkcjonowanie komórek naszego organizmu i zaburzają ich metabolizm. Program dodaje energii i… ujmuje kilogramów. Odczuwalne jest wrażenie odmłodzenia organizmu.

Zawarty w zestawie Forever C9, certyfikowany miąższ aloesowy do picia oczyszcza organizm i regeneruje układ pokarmowy na całej jego długości. Starannie dobrane suplementy diety dostarczają natomiast niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu zapewniają dożywienie organizmu na optymalnym poziomie. W efekcie uzyskujemy poczucie lekkości, energii do życia a co najważniejsze, czynimy wyraźne kroki ku wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.